#1 2013-02-03 11:14:53

KoXi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-03
Posty: 3
Punktów :   

Podanie na Moderatora by KoXi :D

Imię:Kacper
Wiek:13 i pół
Ile grasz w MineCraft: Od wersji 1.2
Na ile oceniasz znajomość Komend i Pługinów ? (1/10): 7/10
Dlaczego ty:Hmm nie będę zaczynał zdania od ,,Ponieważ" Chyba Administracja, gracze i vipowie lubią mnie. Kiedy wszedłem pierwszy raz na serwer Ola, i inni mnie ładnie powitali, jakbyśmy się znali dobre kilka lat. Umiem obsługiwać się moderatorem. Nie będę jak inni tylko chcą Moderatora żeby mieć gamemoda creativa bo nie chce im się pokopać i poszukać diamentów lub czegoś innego.
Czy byś wpłacał coś na utrzymanie serwera (SmS lub przelew): Tak, lecz nie wiem ile potrzeba kiedy będę miał pieniądze oczywiście pomogę, nie chce żeby tak dobry serwer upadł.
Kontakt (GG, skype): Tak mam:Dominic.Online Nazwa normalna Kacper Bajuk.

Ostatnio edytowany przez KoXi (2013-02-03 11:25:31)

Offline

 

#2 2013-02-03 11:28:31

_KamilEK_

Administrator

Zarejestrowany: 2013-01-31
Posty: 32
Punktów :   

Re: Podanie na Moderatora by KoXi :D

Powiem tak, sprawiasz dobre wrażenie, ale w Dziale " Dlaczego Ja" napisałeś dużo rzeczy bez sensu i niepotrzebnych, a nie pisałeś w jakim celu (bardziej przybliżonym) będziesz wykorzystywać swoją "władzę". Nie napisałeś nic, co mogło by pomóc na serwerze nawet zwykłego zdania, że chcesz pomóc. Administracja Poza tym jest miła i ogarnięta, i nie musisz się "podlizywać", bo ludzie nam to mówią. Jak na razie nie mam podstaw, aby oddać ci zaszczyt posiadania Moderatora Serwera, bo to nie jest zabawa. Na razie na Nie, ale mówie tak: Napisz na nowo swoje podanie z jakimś celem. To Na razie Na tyle.


Jestę Właścicielę

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mechatronicy2006.pun.pl www.dolina-khorinis.pun.pl www.mpo-liga.pun.pl www.rapswiat.pun.pl www.wilczki.pun.pl